Na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę! przekazujemy pomysły na wycieczki po Polsce. Każde spotkanie to prezentacja tematyczna o wybranym regionie Polski lub sposobie jej odkrywania.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę!

Uczestnicy spotkań Klubu Ruszaj w Drogę! dowiadują się m.in. o tym jak podróżować po Polsce, jakie w Polsce są najlepsze podziemne atrakcje, co warto zwiedzić na Kaszubach, czy jak zorganizować ciekawą wycieczkę z Trójmiasta zostawiając samochód pod domem.

Spotkanie Klubu to nie tylko prezentacja

Każdy uczestnik spotkania dostaje do ręki "Planer Podróży" - przygotowany przez Kasię i Macieja Marczewskich. To plan na kilka dni w danym regionie – z dokładną rozpiską polecanych atrakcji.

Na każdym spotkaniu mamy Klubową Kopalnię Pomysłów, konkursy i losowania nagród od naszych partnerów. Każdy wychodzi ze spotkania z uśmiechem na twarzy, a Ci, do których uśmiechnie się akurat szczęście z dumą wychodzą z fantastycznymi gadżetami i przewodnikami od organizacji turystycznych zaprzyjaźnionych z Klubem.

Losowanie nagród na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę

Tematy spotkań Klubu Ruszaj w Drogę!

Spotkania odbywają się regularnie w Trójmieście i okolicach: w bibliotekach, domach kultury i salach w samym centrum miasta.
W każdym miejscu spotkania Klubu prowadzone są według tego samego cyklu tematycznego. Dzięki temu Klubowicze mogą spotkać się z nami w nowej lokalizacji i wysłuchać spotkania, które opuścili w miejscu, do którego zazwyczaj przychodzą.

Tematy prezentacji klubowych, ich opisy i zdjęcia za spotkań:
  1. Ruszamy w Świętokrzyskie
  2. Ruszamy na Kaszuby
  3. Ruszamy w Beskidy
  4. Ruszamy w Karkonosze
  5. Ruszamy w Śląskie
  6. Ruszamy pod ziemię!
  7. Pomysły na weekend bez auta
  8. Ruszamy na Kociewie
  9. Małopolska Nieoczywista
  10. Ruszamy na Warmię!
  11. Warmia wg Warmiaków
  12. Pomysły na wakacje: Co warto zobaczyć w Polsce?
  13. Z kamerą w Śląskie cz.1
  14. Z kamerą w Śląskie cz. 2
  15. Kamperem przez Podlaskie
  16. Ruszamy w Lubelskie
  17. Ruszamy na Żuławy
  18. Ruszamy w Bieszczady
  19. Jak ruszyć w drogę? Spotkanie autorskie z Kasią i Maciejem

Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxRuszamy na Kaszuby w SopoteceRuszamy w Śląskie w StraszynieRuszamy na Kaszuby w GdyniRuszamy na Kaszuby w ŁęczycyRuszamy w Beskidy w Smołdzinie

Warsztaty podróżnicze

Klub Ruszaj w Drogę! to nie tylko prezentacje o Polsce. W wybranych miejscach prowadzimy warsztaty podróżnicze łączące poznawanie historii, geografii i lokalnej kultury z turystycznym odkrywaniem regionu.

Chcemy uruchomić Klub Dyskusyjny

W przyszłości chcielibyśmy uruchomić spotkania Klubu Dyskusyjnego Ruszaj w Drogę!, w którym spotykalibyśmy się na nieformalne rozmowy przy kawie o odkrywaniu Polski - pełne wspomnień z drogi i wskazówek, które pomogą ruszyć w drogę.