Organizujesz turystyczne wydarzenia? Jarmarki, festyny, miejskie imprezy, turystyczne targi i wydarzenia promujące tematyczne szlaki i atrakcje turystyczne - bardzo je lubimy i chętnie o nich opowiadamy na blogu, w mediach społecznościowych i na naszych prezentacjach. Chętnie opowiemy o Twoim wydarzeniu jeśli wspiera lokalną społeczność, promuje region lub jeśli czerpie z lokalnych tradycji.

Industriada - wielkie święto Szlaku Zabytków Techniki

Chętnie jeździmy i sprawdzamy co w turystycznej trawie piszczy. Promujemy najciekawsze imprezy i tworzymy z nich relacje na blogu Ruszaj w Drogę! Przeczytasz u nas o Festiwalu Produktów PodkarpackichCzarnym Weselu w Klukach, Jarmarku Bożonarodzeniowym w Swołowie, Jarmarku Cysterskim w Pelplinie, czy o Industriadzie - wyjątkowym Święcie Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego (edycja 2016 / edycja 2015).

Widzimy coraz więcej wydarzeń turystycznych

Widzimy, że coraz więcej wydarzeń wpisuje się na stałe w kalendarz imprez turystycznych w Polsce. Tak jest z Light Move Festiwal w Łodzi, z Festiwalem Smaku w Grucznie, Świętem Śliwki w Szydłowie, Jarmarkiem Wdzydzkim czy Truskawkobraniem na Kaszubach. Nawet jeśli na wydarzeniu przeważają komercyjne rozrywki, to doceniamy je za przemycanie lokalnego folkloru, kultury i regionalnej historii. I wierzymy, że warto je organizować, bo świetnie wpisują się w kreowanie Mody na Polskę.

Napisz do nas jeśli organizujesz wydarzenie, na które warto zaprosić turystów zgromadzonych wokół naszego blogu i w mediach społecznościowych Fundacji. Dodamy też informację o Twoim wydarzeniu do naszego przewodnika na blogu, w którym pokażemy najciekawsze atrakcje miasta lub okolicy.

Chętnie napiszemy o Twoim wydarzeniu, pokażemy zdjęcia z wydarzenia na naszym Facebooku i nakręcimy relację video Instagram Stories.
 


Filmowa relacja z wydarzenia na Instagramie

Jeśli rozwijasz Twój profil na Instagramie to chętnie go przejmiemy na czas wydarzenia. Zachęcimy naszych widzów do oglądania filmowej relacji, którą będziemy relacjonować w czasie rzeczywistym prosto z Twojego wydarzenia (jeśli na terenie Festiwalu będzie działający Internet).

Zobacz nasze filmowe relacje z wydarzeń na IGTV i Instagram Stories:

Na Czarnym Weselu w KlukachNa Jarmarku Cysterskim w PelplinieNa Dniu Bałabuna na Kociewiu