Na radiowej antenie przegadaliśmy już prawie 24 godziny. Od dwóch lat, regularnie, średnio raz w miesiącu, opowiadamy o naszych wycieczkach po Polsce w audycji "Nie śpij, zwiedzaj z Radiem Gdańsk".

Ruszaj w Drogę i Krzysztof Kruszyński w Radio Gdańsk

Opowiadaliśmy o odkrywaniu Kaszub, Pomorza, Kociewia, Małopolski, Karkonoszy i o wielu innych regionach, w których byliśmy.

Radiowa przygoda trwa w najlepsze

Na pierwsze nagranie trafiliśmy przez przypadek. Zakochaliśmy się w tej audycji i jej prowadzącej – Beacie Szewczyk. Miłość okazała się wzajemna i trwała.

Od tamtej pory minęło już półtora roku, a my wciąż spotykamy się ze słuchaczami na antenie. Wysłuchanie wszystkich audycji, w których braliśmy udział, i które opublikowaliśmy na kanale Ruszaj w Drogę! na YouTube zajęłoby Ci  prawie 24 godziny. Jak chcesz, to możesz zacząć już teraz:


Przewodniki internetowe do posłuchania

Nagrania z audycji radiowych wzbogacają regionalne przewodniki na naszym blogu Ruszaj w Drogę! - dzięki nim istnieje cykl regionalnych internetowych przewodników do poczytania, oglądania i słuchania.
Radio Gdańsk wspiera nas także medialnie - objęło patronatem spotkania Klubu Ruszaj w Drogę!, na których opowiadamy o naszych wycieczkach po Polsce.

Współpraca z innymi mediami

Chętnie współpracujemy także z innymi rozgłośniami, w których opowiadamy o zwiedzaniu i odkrywaniu Polski. Nagrywaliśmy kilkuminutowe audycje dla Czwórka Polskie Radio. Opowiadaliśmy o pomysłach na wycieczki po Polsce w Polskie Radio Kraków, Polskie Radio Dzieciom, TOK FM, pojawiliśmy się też w pelplińskim Radio Głos, Chojnickim Weekend FM, RMF FM i internetowej rozgłośni TTM.

Jeśli kolejne radio zaprosi nas do audycji, też chętnie przyjdziemy i opowiemy o miejscach, które koniecznie trzeba w Polsce zobaczyć!

Zobacz też: