Zarząd Fundacji Ruszaj w Drogę! jest jednoosobowy.
Funkcję Prezesa Zarządu Fundacji z dumą pełni Maciej Marczewski.

W imieniu Fundacji Maciej prowadzi prezentacje Klubu Ruszaj w Drogę!, podpisuje umowy, pilnuje rozliczeń, przygotowuje sprawozdania, wykonuje i odbiera telefony, pisze maile, i dba, żeby wszystko było jak należy.

Ruszaj w Drogę - Fundacja Blog i Klub PodróżniczyMaciej Marczewski w TV opowiada o polskiej turystyceMaciej Marczewski - Prezes Zarządu Fundacji Ruszaj w Drogę

Jak zarząd reprezentuje Fundację?

Maciej jest samodzielnie upoważniony do składania i odbierania oświadczeń woli w imieniu Fundacji. To oznacza, że wszystkie sprawy związane z Fundacją, trzeba załatwiać właśnie z nim.

Jakie to sprawy? Na przykład uzyskanie statusu wolontariusza, Partnera lub Sponsora Fundacji, złożenie podania o pracę w Fundacji, wpłacenie darowizny na określony cel realizowany przez Fundację, czy zaproszenie Fundacji do współpracy. A także wszystkie inne, które dotyczą działań Fundacji lub bloga Ruszaj w Drogę!
Maciej Marczewski - Prezes Zarządu Fundacji Ruszaj w DrogęMaciej Marczewski - Prezes Zarządu Fundacji Ruszaj w DrogęMaciej Marczewski - Prezes Zarządu Fundacji Ruszaj w Drogę

Kim jest Maciej Marczewski?

Maciej Marczewski - Prezes Zarządu Fundacji Ruszaj w Drogę!Maciej przez całe życie związany jest z technologiami internetowymi. Za czasów studiów na Politechnice Gdańskiej jego konikiem były sieci radiokomunikacyjne. Instalował i konfigurował sieci bezprzewodowe i uczestniczył w tworzeniu systemu ratownictwa w telefonii komórkowej.

Potem w pracy zawodowej zainteresował się geolokalizacją i przez kilka lat pracował jako programista, później specjalista, a w końcu manager projektów wykorzystujących aplikacje mobilne, mapy i usługi lokalizacyjne. Poznał standardy zarządzania projektami SCRUM, PMP i zdobył certyfikat PRINCE F+P.

Jednak prawdziwą pasją i miłością Macieja jest blog Ruszaj w Drogę!, który wspólnie z żoną Kasią prowadzą od 2009. Maciej wykorzystuje na nim swoje zamiłowanie do technologii oraz do fotografii. Konsekwencja w działaniu i umiejętności managerskie sprawiły, że z wrodzonej ciekawości świata narodziła się pasja do podróżowania po Polsce, a z prowadzonego bloga po 4 latach powstała Fundacja, którą Maciej z Kasią założyli w maju 2016 roku.

Dziś całe życie zawodowe i prywatne Macieja Marczewskiego kręci się wokół wszystkiego z "Ruszaj w Drogę!" w nazwie:

I wokół Kasi rzecz jasna :)

Poczytaj jeszcze