Chętnie jeździmy na wizyty studyjne pokazujące polskie regiony, miejscowości lub przybliżające nam regionalne społeczności. Wizyta studyjna to dla nas świetna okazja do rozpoczęcia przygody z wybranym regionem.

Wizyty studyjne w polskich regionach

Wizyta studyjna pozwala nam opracować model długofalowej współpracy promocyjnej regionu i co najważniejsze - umożliwia wymianę doświadczeń i poznanie osób zaangażowanych w promocję regionu.

Na wizycie studyjnej sprawdzamy jakie miejsca polecają organizacje turystyczne – gospodarze swoich regionów. Z tych wszystkich pomysłów wybieramy takie, które sprawdzą się dla czytelników bloga Ruszaj w Drogę!, i które zainteresują uczestników spotkań podróżniczych Klubu Ruszaj w Drogę!

Wizyta studyjna: grupowa, czy dedykowana?

Coraz rzadziej uczestniczymy w grupowych wizytach studyjnych. Zdarza się tak, że w ich planach znajdują się atrakcje, które nas nie interesują, plany wizyt bywają zbyt napięte, a czas poświęcony na dotarcie na miejsce wizyty jest nieadekwatny do rezultatów, które możemy po takiej wizycie osiągnąć.

Dlatego opracowaliśmy model dedykowanej wizyty studyjnej, która jest początkiem długofalowej współpracy i obecności regionu na naszym blogu, prezentacjach podróżniczych i w naszych opowieściach o atrakcjach turystycznych w mediach.
Audycja w Radio Gdańsk po wizycie studyjnej na KociewiuPrzewodniki na blogu po wizytach studyjnych w woj. śląskim

Chcesz zaprosić nas na wizytę studyjną?

Zajmujesz się promocją regionu, miasta lub atrakcji turystycznej, która mogłaby zainteresować czytelników bloga Ruszaj w Drogę!?

Chcesz, żeby informacja o wybranej atrakcji/szlaku/regionie dołączyła do innych miejsc opisanych na największym blogu podróżniczym o Polsce