Chętnie opowiadamy w telewizji o naszych pomysłach na zwiedzanie Polski. W telewizji śniadaniowej TVP Polonia, w TVP2 i w TVP Gdańsk opowiadaliśmy m.in. o Kaszubach, Kociewiu i pomysłach na polską majówkę.

Ruszaj w Droge w TVP Gdansk

Poszliśmy też o krok dalej. Stworzyliśmy koncepcję i poprowadziliśmy nową odsłonę programu "Lato w Regionach" w TVP3 Katowice.

Z radością przyjmiemy zaproszenie

Zastanawialiśmy się ostatnio co by było, gdyby wszystkie telewizje śniadaniowe przynajmniej raz w tygodniu podpowiadały widzom, gdzie w Polsce warto pojechać i co ciekawego zobaczyć. Czy więcej osób zainteresowałoby się zwiedzaniem kraju? Czy wybrałoby się tu na kolejny urlop?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak by było. Dlatego gdyby tylko nasza doba miała więcej godzin, (i gdybyśmy mieli do niej tyle zaproszeń!) chodzilibyśmy do telewizji nawet częściej, bo wierzymy, że właśnie tak możemy dotrzeć do jak największego grona widzów z naszymi pomysłami na zwiedzanie Polski.

Z radością przyjmiemy każdą propozycję od stacji, która pozwoli nam zarazić naszą pasją widzów. Pomysłami na wycieczki po Polsce sypiemy z rękawa. Warto to wykorzystać!
Kasia i Maciej Marczewscy w TVP PoloniaKasia i Maciej Marczewscy w TVP2 Pytanie na ŚniadanieMaciej Marczewski w TVP3 Gdańsk

Nowa formuła programu "Lato w regionach"  TVP3

Specjalnie na potrzeby TVP3 Katowice i Śląskiej Organizacji Turystycznej opracowaliśmy założenia do nowej odsłony cyklu "Lato w regionach". Zaproponowaliśmy odświeżenie i unowocześnienie formuły i wypracowaliśmy wspólnie z Partnerami model 4-poziomowej promocji regionu: w telewizji, w mediach społecznościowych, w turystycznym portalu wojewódzkim i na blogu Ruszaj w Drogę!.

Pomysł przyjął się i poprowadziliśmy 5 odcinków serii, która była nadawana w regionalnej TVP3 Katowice oraz na antenie ogólnopolskiej TVP3. 

Zobacz też: