Pojawiamy się czasem na Festiwalach Podróżniczych jako uczestnicy i widzimy że wciąż rzadko się zdarza, żeby ich Organizatorzy decydowali się na typowo turystyczne prezentacje o Polsce. Znamy kilka wyjątków i dzięki nim udało nam się poprowadzić kilka prezentacji na Festiwalach. 

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

Specjalnie na potrzeby Festiwali i dużych wydarzeń przygotowujemy specjalne wersje 20, 45 i 60-minutowe naszych prezentacji. Pokazujemy na nich ciekawe miejsca w Polsce, odradzające się kultury regionalne i społeczności, opowiadamy o najlepszych turystycznych szlakach i dzielimy się pomysłami na wycieczki po Polsce.

Tytuły festiwalowych prezentacji

Na Festiwalach najlepiej sprawdza się nasza ogólna prezentacja z pomysłami na wakacje i weekend w Polsce pt. "Co warto zobaczyć w Polsce?". W 60-minutowej wersji pokazujemy kilkadziesiąt najciekawszych atrakcji turystycznych Polski, opowiadamy o odradzających się w Polsce społecznościach Kaszubów, Kociewiaków i Warmiaków, skarbach ukrytych w małych miasteczkach, podziemnych atrakcjach Polski, ludziach z pasją, których spotkaliśmy na naszej drodze i pokazujemy sprawdzone pomysły na aktywny wypoczynek w Polsce.

O kilku miejscach z tej prezentacji wspominaliśmy na Festiwalu Wachlarz we Wrocławiu:
Występowaliśmy także na Festiwalu "Na Szagę" w Poznaniu, "Fosa Kultury" w Radomiu oraz na "Opolskim Festiwalu Podróżniczym". Przekonywaliśmy na nich, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć wspaniałą przygodę, pokazaliśmy odradzające się regionalne kultury i najciekawsze miejsca w Polsce.

Mamy doświadczenie w publicznych wystąpieniach. Regularnie nagrywamy filmy na potrzeby naszego Instagram Stories. Poprowadziliśmy już ponad 100 prezentacji w bibliotekach i ośrodkach kultury. Regularnie opowiadamy o Polsce w programach radiowych i telewizyjnych. Chętnie opowiemy o Polsce na Twoim Festiwalu.

O czym jeszcze moglibyśmy opowiedzieć?

Na terenie województwa pomorskiego moglibyśmy zorganizować nasz warsztat podróżniczy pt. "Kaszubski Szlak".

W innych regionach Polski mogłyby się sprawdzić prezentacje o magii Bieszczad lub podziemnych atrakcjach turystycznych Polski.

Zobacz inne tematy naszych prezentacji o Polsce:
Chcesz nas zaprosić?
Nasze prezentacje na Festiwalach podróżniczychNasze prezentacje na Festiwalach podróżniczychNasze prezentacje na Festiwalach podróżniczychNasze prezentacje na Festiwalach podróżniczych