Dziękujemy za to, że jesteś Przyjacielem Fundacji Ruszaj w Drogę!
Dziękujemy za to, że wspierasz nasze inicjatywy!
Dziękujemy za to, że bliska Twojemu sercu jest promocja polskiej turystyki.

Razem możemy jeszcze więcej!

Każdy z nas poszukuje sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. W świecie przeładowanym informacjami, w którym wszyscy mamy coraz mniej czasu, takie gotowe przewodniki mogą uratować wiele rodzinnych wyjazdów i pomóc wielu zapracowanym parom.

Ich przygotowanie to duże wyzwanie. Dlatego nasza dwuosobowa Fundacja Ruszaj w Drogę! dwoi się i troi, żeby pasjonatom podróży po Polsce ułatwić życie.

To my - Kasia i Maciej Marczewscy

W czym pomoże nam Twoja darowizna?

Dzięki darowiznom możemy utrzymywać bloga (opłacać hosting i domenę), docierać do miejsc mało znanych i jeszcze nie odkrytych (benzyna, nocleg, wyżywienie), i spędzać czas na przygotowaniu nowych, inspirujących treści i pomysłów na wycieczki po Polsce (chleb i woda).

Ponieważ mamy rozległą siatkę przyjaciół Fundacji Ruszaj w Drogę!, do której Ty także należysz, nawet najmniejsze wsparcie finansowe rośnie geometrycznie i sprawia, że my wszyscy tworzymy wspaniałą społeczność, której zależy na dobrej promocji polskiej turystyki.

Społeczność pokazującą pozytywne przykłady miejsc, z których inni mogą brać przykład. Dzięki wspólnym pomysłom powstają przydatne i sprawdzone przewodniki, które za darmo dajemy każdemu na blogu.

To my - Kasia i Maciej Marczewscy

Tak to działa.

Idealne w swej prostocie.

Zostań z nami i pomagaj nam tworzyć największy w Polsce internetowy przewodnik po miejscach nieoczywistych. Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Zapisz się na darmowy Kurs Ruszaj w Drogę!

Wspieraj nas podczas internetowych zakupów przez FaniMani/ruszajwdroge

I zobacz, jak jeszcze możesz nam pomóc.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!