» »

Prowadzisz działalność w branży turystycznej? A może też uważasz, że Polska jest piękna? I tak jak my chciałbyś, żeby więcej osób chociaż raz w roku wybierało urlop w Polsce zamiast wyjeżdżać za granicę?

Dołącz do grona współpracujących z nami organizacji i firm, którym bliskie są działania społeczne i polska turystyka:

Co robimy w Fundacji Ruszaj w Drogę!?

Zapraszamy do współpracy z Fundacją Ruszaj w Drogę! Powołaliśmy ją do życia w maju 2016 roku. Nasza Fundacja popularyzuje polską turystykę, krajoznawstwo, integruje osoby zainteresowane zwiedzaniem Polski, oraz wspiera działania promocyjne polskich województw i samorządów.

Realizujemy działania informacyjne i promocyjne w Internecie, prowadzimy działania aktywizujące turystycznie młodzież i dorosłych na spotkaniach na żywo (offline), i angażujemy się we współpracę z mediami tradycyjnymi, czyli prasą, radiem i telewizją.

Wszystkie nasze projekty, kampanie i akcje promocyjne zawierają się w katalogu działań i celów statutowych Fundacji - popularyzowania turystyki w Polsce i krajoznawstwa.

Na dole strony znajdziesz galerię zrealizowanych akcji.

Możliwości współpracy

Chętnie współpracujemy z organizacjami turystycznymi i pozarządowymi, samorządami, branżą hotelarską, bibliotekami, ośrodkami kultury oraz firmami komercyjnymi, którym zależy na promocji polskiej turystyki.

Prowadzisz hotel / pensjonat / agroturystykę w ciekawej okolicy?

Promujesz gminę / powiat / region i chcesz, żeby odwiedzało go więcej turystów?

Odpowiadasz za promocję miasta?

Organizujesz konferencję lub szkolenie dla branży turystycznej?

Odpowiadasz za promocję Produktu, usługi lub Klienta?

Prowadzisz bibliotekę lub ośrodek kultury i szukasz sprawdzonego pomysłu na cały rok zajęć integracyjnych?

Specjalna oferta dla Firm

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Firm i Organizacji, które poprzez finansowanie działań statutowych Fundacji Ruszaj w Drogę! chcą przyczyniać się do popularyzacji polskiej turystyki i wnieść wkład w kreowanie Mody na Polskę.

Zostań Partnerem Strategicznym Roku - specjalna oferta dla Firm, którym bliska jest polska turystyka. Partner Strategiczny finansuje strategiczne działania Fundacji i w zamian otrzymuje od nas dedykowany pakiet akcji promocyjnych w sieci i na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę!. Tytuł Partnera Strategicznego przyznawany jest na czas jednego roku.

Zostań Partnerem Fundacji - oferta dla Firm, które chcą wnieść wkład w kreowanie Mody na Polskę. W zamian za sfinansowanie wybranej gałęzi działalności lub wybranych fragmentów działań Fundacji, firma otrzyma atrakcyjny pakiet działań promocyjnych. Fundacja może współpracować z kilkoma Partnerami jednocześnie. Tytuł przyznawany jest na umówiony czas określony.

Zostań Partnerem Wydarzenia -  Twoja Firma może zostać partnerem prowadzonej przez nas akcji podróżniczej, cyklu lub pojedynczego spotkania Klubu Ruszaj w Drogę!, publikacji książkowej, elektronicznej, nagrywanego przez nas audioprzewodnika, lub kolejnego internetowego przewodnika na blogu Ruszaj w Drogę!

Wspieraj Fundację - specjalna oferta dla Firm, które posiadają w swojej ofercie towary lub usługi, które usprawnią nasze działania, lub umożliwią wprowadzenie w życie kolejnych pomysłów. Tytuł może być przyznany na czas nieokreślony.


Wystawiamy Faktury VAT. Jesteśmy otwarci na inne modele współpracy.

Akcja z Małopolską Organizacją TurystycznąJurorzy w Konkursie Kinder Country

Wsparcie naszych działań

Fundacja nieustannie poszukuje sposobów na ograniczanie kosztów swojej działalności i kosztów stałych w prowadzonych przez nią projektach. Obecnie szukamy sposobów na ograniczenie środków przeznaczanych przez Fundatorów na realizację celów Fundacji (dopuszczamy rozliczenie bezgotówkowe). W najbliższym czasie:
  • chcemy ograniczyć koszty podróży, w trakcie których pozyskujemy materiały do publikacji na blogu Ruszaj w Drogę!, i na podstawie których opracowujemy kolejne spotkania i warsztaty Klubu Ruszaj w Drogę! (bilety na przejazdy, benzyna, noclegi)
  • szukamy dobrej oferty na pakiet przesyłek kurierskich krążących pomiędzy siedzibami organizacji turystycznych, a naszą siedzibą, w celu usprawnienia działania Klubowej Kopalni Pomysłów (pakiet miesięczny, roczny, lub inne rozliczenie)
  • szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować podróżniczy Klub Dyskusyjny Ruszaj w Drogę!
  • potrzebować będziemy sprzętu i usług foto/video oraz przechowywania danych

Non Profit CSR

Współpraca z Fundacją może być realizowana w ramach strategii spółek społecznie odpowiedzialnych CSR - turystyka i krajoznawstwo znajduje się na liście działań pożytku publicznego.

Nasza Fundacja jest organizacją non-profit. To oznacza, że jej działania nie są nastawione na zysk, a na realizację działań pożytku publicznego. Nie prowadzimy działalności gospodarczej - jedynie działalność statutową odpłatną i nieodpłatną. Wszystkie projekty realizowane przez Fundację muszą realizować jej cele statutowe, a nadwyżki z pozyskanych środków projektowych przeznaczamy na prowadzenie działalności statutowej.

Losowanie nagród od sponsorów na spotkaniach Klubu

Darowizny na realizację celów statutowych

Nasza Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej. Utrzymujemy się ze środków pozyskanych z prowadzonych przez nas projektów oraz z darowizn od firm i osób prywatnych. Pozyskane finansowanie przeznaczamy na realizację celów statutowych - popularyzowanie polskiej turystyki i kreowanie Mody na Polskę.

Dla hojnych darczyńców przewidujemy niespodzianki:

Galeria zrealizowanych kampanii promocyjnych

Współpracowaliśmy z organizacjami turystycznymi i samorządami z różnych zakątków Polski, mediami regionalnymi oraz firmami komercyjnymi w ramach kampanii turystycznych.
Galeria najciekawszych akcji promocyjnych:

Akcja z Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIEAkcja promocyjna PelplinaOpracowanie mapy i szlaku po Centrum GdyniAkcja promocyjna WąchockaPromocje regionów na naszych spotkaniach klubowychOpowieści o polskich regionach w Radio GdańskAkcja promocyjna Industriady i WałbrzychaWspółpraca ze Śląską Organizacją TurystycznąAudioprzewodnik po Gdyni i przewodnik po KociewiuO nas w Internecie


Kontakt

Napisz do nas

FUNDACJA Ruszaj w Drogę!

ul. Zielone Wzgórze 25 83-330 Pępowo, poczta Żukowo woj. pomorskie, POLSKA
NIP 589-202-45-08 REGON 3644 92 633 KRS 0000 618 990 BNP Paribas
51 1750 0012 0000 0000 3348 8726