Prowadzisz działalność w branży turystycznej? A może też uważasz, że Polska jest piękna? I tak jak my chciałbyś, żeby więcej osób chociaż raz w roku wybierało urlop w Polsce zamiast wyjeżdżać za granicę?

Dołącz do grona współpracujących z nami organizacji i firm, którym bliskie są działania społeczne i polska turystyka:

Co robimy w Fundacji Ruszaj w Drogę!?

Zapraszamy do współpracy z Fundacją Ruszaj w Drogę! Powołaliśmy ją do życia w maju 2016 roku. Nasza Fundacja popularyzuje polską turystykę, krajoznawstwo, integruje osoby zainteresowane zwiedzaniem Polski, oraz wspiera działania promocyjne polskich województw i samorządów.

Realizujemy działania informacyjne i promocyjne w Internecie, prowadzimy działania aktywizujące turystycznie młodzież i dorosłych na spotkaniach na żywo (offline), i angażujemy się we współpracę z mediami tradycyjnymi, czyli prasą, radiem i telewizją.

Wszystkie nasze projekty, kampanie i akcje promocyjne zawierają się w katalogu działań i celów statutowych Fundacji - popularyzowania turystyki w Polsce i krajoznawstwa.

Na dole strony znajdziesz galerię zrealizowanych akcji.

Możliwości współpracy

Chętnie współpracujemy z organizacjami turystycznymi i pozarządowymi, samorządami, branżą hotelarską, bibliotekami, ośrodkami kultury oraz firmami komercyjnymi, którym zależy na promocji polskiej turystyki.

Prowadzisz hotel / pensjonat / agroturystykę w ciekawej okolicy?

Promujesz gminę / powiat / region i chcesz, żeby odwiedzało go więcej turystów?

Odpowiadasz za promocję miasta?

Organizujesz konferencję lub szkolenie dla branży turystycznej?

Odpowiadasz za promocję Produktu, usługi lub Klienta?

Prowadzisz bibliotekę lub ośrodek kultury i szukasz sprawdzonego pomysłu na cały rok zajęć integracyjnych?

Specjalna oferta dla Firm

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Firm i Organizacji, które poprzez finansowanie działań statutowych Fundacji Ruszaj w Drogę! chcą przyczyniać się do popularyzacji polskiej turystyki i wnieść wkład w kreowanie Mody na Polskę.

Zostań Partnerem Strategicznym Roku - specjalna oferta dla Firm, którym bliska jest polska turystyka. Partner Strategiczny finansuje strategiczne działania Fundacji i w zamian otrzymuje od nas dedykowany pakiet akcji promocyjnych w sieci i na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę!. Tytuł Partnera Strategicznego przyznawany jest na czas jednego roku.

Zostań Partnerem Fundacji - oferta dla Firm, które chcą wnieść wkład w kreowanie Mody na Polskę. W zamian za sfinansowanie wybranej gałęzi działalności lub wybranych fragmentów działań Fundacji, firma otrzyma atrakcyjny pakiet działań promocyjnych. Fundacja może współpracować z kilkoma Partnerami jednocześnie. Tytuł przyznawany jest na umówiony czas określony.

Zostań Partnerem Wydarzenia -  Twoja Firma może zostać partnerem prowadzonej przez nas akcji podróżniczej, cyklu lub pojedynczego spotkania Klubu Ruszaj w Drogę!, publikacji książkowej, elektronicznej, nagrywanego przez nas audioprzewodnika, lub kolejnego internetowego przewodnika na blogu Ruszaj w Drogę!

Wspieraj Fundację - specjalna oferta dla Firm, które posiadają w swojej ofercie towary lub usługi, które usprawnią nasze działania, lub umożliwią wprowadzenie w życie kolejnych pomysłów. Tytuł może być przyznany na czas nieokreślony.

Wystawiamy Faktury VAT. Jesteśmy otwarci na inne modele współpracy.

Akcja z Małopolską Organizacją TurystycznąJurorzy w Konkursie Kinder Country

Wsparcie naszych działań

Fundacja nieustannie poszukuje sposobów na ograniczanie kosztów swojej działalności i kosztów stałych w prowadzonych przez nią projektach. Obecnie szukamy sposobów na ograniczenie środków przeznaczanych przez Fundatorów na realizację celów Fundacji (dopuszczamy rozliczenie bezgotówkowe). W najbliższym czasie:
  • chcemy ograniczyć koszty podróży, w trakcie których pozyskujemy materiały do publikacji na blogu Ruszaj w Drogę!, i na podstawie których opracowujemy kolejne spotkania i warsztaty Klubu Ruszaj w Drogę! (bilety na przejazdy, benzyna, noclegi)
  • szukamy dobrej oferty na pakiet przesyłek kurierskich krążących pomiędzy siedzibami organizacji turystycznych, a naszą siedzibą, w celu usprawnienia działania Klubowej Kopalni Pomysłów (pakiet miesięczny, roczny, lub inne rozliczenie)
  • szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować podróżniczy Klub Dyskusyjny Ruszaj w Drogę!
  • potrzebować będziemy sprzętu i usług foto/video oraz przechowywania danych

Non Profit CSR

Współpraca z Fundacją może być realizowana w ramach strategii spółek społecznie odpowiedzialnych CSR - turystyka i krajoznawstwo znajduje się na liście działań pożytku publicznego.

Nasza Fundacja jest organizacją non-profit. To oznacza, że jej działania nie są nastawione na zysk, a na realizację działań pożytku publicznego. Wszystkie projekty realizowane przez Fundację muszą realizować jej cele statutowe, a nadwyżki z pozyskanych środków projektowych przeznaczamy na prowadzenie działalności statutowej.

Losowanie nagród od sponsorów na spotkaniach Klubu

Darowizny na realizację celów statutowych

Nasza Fundacja utrzymuje się ze środków pozyskanych z prowadzonych przez nas projektów oraz z darowizn od firm i osób prywatnych. Pozyskane finansowanie przeznaczamy na realizację celów statutowych - popularyzowanie polskiej turystyki i kreowanie Mody na Polskę.

Dla hojnych darczyńców przewidujemy niespodzianki:

Galeria zrealizowanych kampanii promocyjnych

Współpracowaliśmy z organizacjami turystycznymi i samorządami z różnych zakątków Polski, mediami regionalnymi oraz firmami komercyjnymi w ramach kampanii turystycznych.
Galeria najciekawszych akcji promocyjnych: